O nás

Naše společnost byla založena současným jednatelem Robertem Jindrákem, který působí v oblasti použitých obráběcích a tvářecích strojů od roku 1995. Zabýváme se nákupem a prodejem použitých více jak 25 let. Naší filozofií je co nejlepší poměr pořizovací ceny / stavu stroje pro maximální efektivitu pro vás, naše zákazníky.

Ze začátku byly pro naši činnost dostačující menší prostory, postupně bylo nutné prostory pro skladování strojů navýšit. V současné době využíváme prostory o velikosti 1500 metrů čtverečních, kde je možné všechny stroje prohlédnout a vyzkoušet. Pokud máte zájem, domluvte si s námi schůzku.

Většinu námi nabízených strojů máme skladem. Jsou připraveny k otestování a případnému okamžitému odvozu. K manipulaci se stroji máme k dispozici vysokozdvižné vozíky a mostový jeřáb o nosnosti 12 500 kg. 

Stroje prodáváme českým i zahraničním zákazníkům. Nejvýznamnější zahraniční zákazníci pochází ze států, jako je Mexiko, Peru, Bolívie, Egypt, Saúdská Arábie, Alžírsko, Indie, Thajsko, Vietnam či Turecko.

 

Máte zájem?

Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás